- -32,21 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Inaltime | 24.2 cm |
| Latime | 44.4 cm |
| Greutate | 9.7 Kg |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |
| Garanție | 24 luni |