- -19,21 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Звук при завършване за програмата, Заключване за деца |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 25.8 cm |
| Ширина | 45.1 cm |
| Дълбочина | 34.2 cm |
| Мощност | 700 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |