- -19,21 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Κλείδωμα για παιδιά |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 25.8 cm |
| Πλάτος | 45.1 cm |
| Βάθος | 34.2 cm |
| Εξουσία | 700 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |