- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Зелен |
| Капацитет | 0 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип готвене | Микровълново |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 24.5 cm |
| Дълбочина | 24.5 cm |