(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Verde |
| Capacitate | 0 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 24.5 cm |
| Adancime | 24.5 cm |