- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Βάθος | 24.5 cm |