- Нов продукт

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Вътрешно осветление, Защита против прегряване |
| Капацитет | 17 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 22.4 cm |
| Ширина | 29.8 cm |
| Дълбочина | 29.3 cm |
| Тегло | 9.3 Kg |
| Диаметър на въртящата поставка | 25.5 cm |
| Мощност | 600 W |
| Нива на мощност | 6 |
| Гаранция | 24 месеца |