- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Εσωτερικός φωτισμός, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 17 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 22.4 cm |
| Πλάτος | 29.8 cm |
| Βάθος | 29.3 cm |
| Βάρος | 9.3 Kg |
| Διάμετρος του πικάπ | 25.5 cm |
| Εξουσία | 600 W |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |