- -30,68 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1600 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Степен скорости | 6 |
| Височина | 32.1 cm |
| Ширина | 23.8 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Тегло | 5.9 Kg |
| Цвят | Червен |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Пулс, Защита срещу прегряване, Система за безопасност, Елиптично движение |
| Капацитет купа | 5 l |
| Гаранция | 24 месеца |