- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

Πλανητικό μίξερ Voltz
- 1000W/ 1600W μέγ
- 5 λίτρα
- Καπάκι μπολ με άνοιγμα, κατάλληλο για προσθήκη υλικών ενώ λειτουργεί η συσκευή
- 6 ταχύτητες + Παλμός
- Φωτισμός LED του διακόπτη ταχύτητας
- Σώμα σε μεταλλικό κόκκινο για επιπλέον λάμψη
- Γάντζος ζύμης
- Επίπεδος χτυπητής
- Χτυπητήρι για τα αυγά και την κρέμα
- Πλαστική σπάτουλα
- Ηλεκτρονικός έλεγχος ταχύτητας (με προγραμματισμένο IC για τέλεια απόδοση)
- Λειτουργίες: ανάμειξη, χτύπημα, ζύμωμα ζύμης
- Ασφάλεια: αντιολισθητική προστασία, προστασία υπερθέρμανσης, προστασία κατά της συναρμολόγησης, αυτόματη διακοπή κατά την ανύψωση της κεφαλής
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Πλανητικό μίξερ Voltz
- 1000W/ 1600W μέγ
- 5 λίτρα
- Καπάκι μπολ με άνοιγμα, κατάλληλο για προσθήκη υλικών ενώ λειτουργεί η συσκευή
- 6 ταχύτητες + Παλμός
- Φωτισμός LED του διακόπτη ταχύτητας
- Σώμα σε μεταλλικό κόκκινο για επιπλέον λάμψη
- Γάντζος ζύμης
- Επίπεδος χτυπητής
- Χτυπητήρι για τα αυγά και την κρέμα
- Πλαστική σπάτουλα
- Ηλεκτρονικός έλεγχος ταχύτητας (με προγραμματισμένο IC για τέλεια απόδοση)
- Λειτουργίες: ανάμειξη, χτύπημα, ζύμωμα ζύμης
- Ασφάλεια: αντιολισθητική προστασία, προστασία υπερθέρμανσης, προστασία κατά της συναρμολόγησης, αυτόματη διακοπή κατά την ανύψωση της κεφαλής
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Υψος | 32.1 cm |
| Πλάτος | 23.8 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Βάρος | 5.9 Kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σφυγμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας, Ελλειπτική κίνηση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |