- -255,65 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 300 W |
| Степен скорости | 10 |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 37 cm |
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против плъзгане, Пулс, Система за безопасност |
| Капацитет купа | 4.8 l |
| Гаранция | 60 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |