- -255,65 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 300 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 37 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Σφυγμός, Σύστημα ασφαλείας |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.8 l |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |