- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 10 |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Дължина на кабела | 1.06 m |
| Тегло | 10.98 Kg |
| Цвят | Тъмнозелен |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против плъзгане, Защита срещу прегряване |
| Капацитет купа | 4.8 l |
| Гаранция | 60 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |