- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lungime cablu | 1.06 m |
| Greutate | 10.98 Kg |
| Culoare | Verde inchis |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |