- -66,47 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1300/1900 W |
| Степен скорости | 6 |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Цвят | Сребрист |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Разбиване, Пасиране, Месене, Кълцане, Смилане |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Ключови характеристики | Пулс, Защита срещу прегряване, Система за безопасност |