- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1300/1900 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Πολτοποίηση, Ζύμωμα, Κοπή, Άλεσμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας |