- Изчерпано
|
Енергиен клас F Ще се възползвате от оптимална консумация на електроенергия. |
|
|
Общ капацитет 122 л Достатъчен капацитет за зареждане за ежедневните нужди на цялото семейство. |
|
|
Механично управление с регулируем термостат Настройте температурата в отделенията за охлаждане и замразяване лесно и бързо. |
|
|
1 стъклен рафт Имате просторни и удобни отделения за всички ваши нужди и винаги достатъчно място. |
|
|
LED светлина Модерната LED светлина, издръжлива и ефективна по отношение на консумацията на енергия, осигурява видимост във всеки ъгъл на хладилника. |
|
|
Реверсивна врата Вратата на вашия хладилник може да се отваря както наляво, така и надясно. Монтирайте я както желаете и в зависимост от наличното пространство. |
|
Тип монтиране: Стандартно
Брой врати: 1
Нетен обем: 122 l
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Бял
Нетен обем хладилник: 105 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 1
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Материал рафтове: Стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 17 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 2.6 Kg
LED осветление
Захранващо напрежение: 220 V / 240 V
Ниво на шум: 40 dB
Енергиен клас: F
Годишна енергийна консумация: 181 kWh
Височина: 83.8 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
|
Енергиен клас F Ще се възползвате от оптимална консумация на електроенергия. |
|
|
Общ капацитет 122 л Достатъчен капацитет за зареждане за ежедневните нужди на цялото семейство. |
|
|
Механично управление с регулируем термостат Настройте температурата в отделенията за охлаждане и замразяване лесно и бързо. |
|
|
1 стъклен рафт Имате просторни и удобни отделения за всички ваши нужди и винаги достатъчно място. |
|
|
LED светлина Модерната LED светлина, издръжлива и ефективна по отношение на консумацията на енергия, осигурява видимост във всеки ъгъл на хладилника. |
|
|
Реверсивна врата Вратата на вашия хладилник може да се отваря както наляво, така и надясно. Монтирайте я както желаете и в зависимост от наличното пространство. |
|
Тип монтиране: Стандартно
Брой врати: 1
Нетен обем: 122 l
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Бял
Нетен обем хладилник: 105 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 1
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Материал рафтове: Стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 17 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 2.6 Kg
LED осветление
Захранващо напрежение: 220 V / 240 V
Ниво на шум: 40 dB
Енергиен клас: F
Годишна енергийна консумация: 181 kWh
Височина: 83.8 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | LED осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 17 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 104 l |
| Брой рафтове хладилник | 1 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 181 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 845 мм |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Предназначен за | Кухня |