- Χωρίς απόθεμα
|
Енергиен клас F Ще се възползвате от оптимална консумация на електроенергия. |
|
|
Общ капацитет 122 л Достатъчен капацитет за зареждане за ежедневните нужди на цялото семейство. |
|
|
Механично управление с регулируем термостат Настройте температурата в отделенията за охлаждане и замразяване лесно и бързо. |
|
|
1 стъклен рафт Имате просторни и удобни отделения за всички ваши нужди и винаги достатъчно място. |
|
|
LED светлина Модерната LED светлина, издръжлива и ефективна по отношение на консумацията на енергия, осигурява видимост във всеки ъгъл на хладилника. |
|
|
Реверсивна врата Вратата на вашия хладилник може да се отваря както наляво, така и надясно. Монтирайте я както желаете и в зависимост от наличното пространство. |
|
Тип монтиране: Стандартно
Брой врати: 1
Нетен обем: 122 l
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Бял
Нетен обем хладилник: 105 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 1
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Материал рафтове: Стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 17 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 2.6 Kg
LED осветление
Захранващо напрежение: 220 V / 240 V
Ниво на шум: 40 dB
Енергиен клас: F
Годишна енергийна консумация: 181 kWh
Височина: 83.8 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
|
Енергиен клас F Ще се възползвате от оптимална консумация на електроенергия. |
|
|
Общ капацитет 122 л Достатъчен капацитет за зареждане за ежедневните нужди на цялото семейство. |
|
|
Механично управление с регулируем термостат Настройте температурата в отделенията за охлаждане и замразяване лесно и бързо. |
|
|
1 стъклен рафт Имате просторни и удобни отделения за всички ваши нужди и винаги достатъчно място. |
|
|
LED светлина Модерната LED светлина, издръжлива и ефективна по отношение на консумацията на енергия, осигурява видимост във всеки ъгъл на хладилника. |
|
|
Реверсивна врата Вратата на вашия хладилник може да се отваря както наляво, така и надясно. Монтирайте я както желаете и в зависимост от наличното пространство. |
|
Тип монтиране: Стандартно
Брой врати: 1
Нетен обем: 122 l
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Бял
Нетен обем хладилник: 105 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 1
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Материал рафтове: Стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 17 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 2.6 Kg
LED осветление
Захранващо напрежение: 220 V / 240 V
Ниво на шум: 40 dB
Енергиен клас: F
Годишна енергийна консумация: 181 kWh
Височина: 83.8 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 17 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 104 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 1 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 181 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 845 mm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |