Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | LED осветление |
| Технологии | LED осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Материал рафтове | Инокс |
| Нетен обем хладилник | 50 l |
| Брой рафтове хладилник | 1 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 0 kWh |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 50 l |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 44.5 cm |
| Дълбочина | 47 cm |
| Тегло | 17 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |