Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Iluminare LED |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Rafturi materiale | Inox |
| Frigider cu volum net | 50 l |
| Numărul de rafturi frigider | 1 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Culoare | Alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 50 l |
| Înălţime | 50 cm |
| Lăţime | 44.5 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Greutate | 17 Kg |
| Garanție | 24 luni |