- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | Обратима врата |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем хладилник | 41 l |
| Климатичен клас | ST |
| Годишна енергийна консумация | 99 kWh |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 41 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 51.5 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дълбочина | 47.5 cm |
| Тегло | 14 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |