- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Обратима врата |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 41 l |
| Κλιματική τάξη | ST |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 99 kWh |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 41 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 51.5 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Βάθος | 47.5 cm |
| Βάρος | 14 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |