- -38,35 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Нетен обем хладилник | 68 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 149 kWh |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Височина | 59 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Тегло | 19 Kg |