- -38,35 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Frigider cu volum net | 68 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 149 kWh |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Înălţime | 59 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Greutate | 19 Kg |