- -51,13 €
- Изчерпано
![]()
- Мощност: 520 W
- Храната се приготвя във вакуум - су вид - запазва хранителните вещества, минералите и вкуса
- Защита от прегряване
- Регулиране на температурата
- Максимална температура: 90°C
- Минимална температура: 45°C
- Капацитет: 6 l
- Размери на пространството за готвене (Ш/В/Д): 300 х 100 х 220 мм
- Запазва витамините в храните
- Поддържане на топлина
- Таймер
- Незалепващо покритие
- Топлоизолирани дръжки
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Искате ли да можете да приготвите онова перфектно парче месо, което иначе се предлага само в по-изисканите ресторанти? Тогава имаме идеалния уред за вас. С Emerio Sous vide можете да готвите фантастична храна у дома със същите резултати, както в ресторантите - лесно, бързо и вкъщи!
- Мощност: 520 W
- Храната се приготвя във вакуум - су вид - запазва хранителните вещества, минералите и вкуса
- Защита от прегряване
- Регулиране на температурата
- Максимална температура: 90°C
- Минимална температура: 45°C
- Капацитет: 6 l
- Размери на пространството за готвене (Ш/В/Д): 300 х 100 х 220 мм
- Запазва витамините в храните
- Поддържане на топлина
- Таймер
- Незалепващо покритие
- Топлоизолирани дръжки
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Инокс, Пластмаса |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Температурен контрол, Защита против прегряване |
| Капацитет | 6 l |
| Брой програми | 11 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Мощност | 520 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Температурен спектър на потока | 45°C - 90°C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за бавно готвене |