- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Θέλετε να μπορείτε να μαγειρέψετε το τέλειο κομμάτι κρέατος που κατά τα άλλα είναι διαθέσιμο μόνο στα πιο εκλεκτά εστιατόρια; Τότε έχουμε την τέλεια συσκευή για εσάς. Με το Emerio Sous vide μπορείτε να μαγειρέψετε φανταστικά φαγητά στο σπίτι με τα ίδια αποτελέσματα όπως στα εστιατόρια - εύκολα, γρήγορα και στο σπίτι!
- Ισχύς: 520W
- Το φαγητό παρασκευάζεται σε κενό - sous vide - διατηρεί θρεπτικά συστατικά, μέταλλα και γεύση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Ρύθμιση θερμοκρασίας
- Μέγιστη θερμοκρασία: 90°C
- Ελάχιστη θερμοκρασία: 45°C
- Χωρητικότητα: 6L
- Διαστάσεις χώρου μαγειρέματος (Π/Υ/Υ): 300x100x220 mm
- Διατηρεί τις βιταμίνες στα τρόφιμα
- Διατήρηση της θερμοκρασίας
- Χρονοδιακόπτης
- Αντικολλητική επίστρωση
- Θερμομονωμένες λαβές
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Θέλετε να μπορείτε να μαγειρέψετε το τέλειο κομμάτι κρέατος που κατά τα άλλα είναι διαθέσιμο μόνο στα πιο εκλεκτά εστιατόρια; Τότε έχουμε την τέλεια συσκευή για εσάς. Με το Emerio Sous vide μπορείτε να μαγειρέψετε φανταστικά φαγητά στο σπίτι με τα ίδια αποτελέσματα όπως στα εστιατόρια - εύκολα, γρήγορα και στο σπίτι!
- Ισχύς: 520W
- Το φαγητό παρασκευάζεται σε κενό - sous vide - διατηρεί θρεπτικά συστατικά, μέταλλα και γεύση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Ρύθμιση θερμοκρασίας
- Μέγιστη θερμοκρασία: 90°C
- Ελάχιστη θερμοκρασία: 45°C
- Χωρητικότητα: 6L
- Διαστάσεις χώρου μαγειρέματος (Π/Υ/Υ): 300x100x220 mm
- Διατηρεί τις βιταμίνες στα τρόφιμα
- Διατήρηση της θερμοκρασίας
- Χρονοδιακόπτης
- Αντικολλητική επίστρωση
- Θερμομονωμένες λαβές
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Ελεγχος θερμοκρασίας, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Εξουσία | 520 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 45°C - 90°C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |