- -76,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Функции | Готвене под налягане |
| Капацитет | 12.5 l |
| Брой програми | 12 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Печене, Пържене, Пара, Ориз, Претопляне, Зърнени храни, Паста, Хляб |
| Материал контейнер | Керамика, Алуминий |
| Височина | 40 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Мощност | 1780 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Температурен спектър на потока | 40-240 °C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за бавно готвене, Уред за готвене под налягане |