- -76,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Inox, Gri |
| Functii | Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 12.5 l |
| Numar programe | 12 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Coacere, Prăjire, Aburi, Orez, Reîncălzire, Cereale, Paste, Pâine |
| Material recipient | Ceramică, Aluminiu |
| Inaltime | 40 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Putere | 1780 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 40-240 °C |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent, Presurizat |