
- Мощност: 1500 W
- Капацитет: 7.6 литра
- Втори капак "Air Fryer" за готвене с горещ въздух
- Изцяло сваляем капак
- 6 програми за готвене под налягане:
Pressure Cook (Под налягане)
Steam (На пара)
Sauté (Сотиране)
Slow Cook (Бавно готвене)
Sous Vide (Су вид)
Keep Warm (Поддържане на храната топла)
- 5 програми за готвене с капак "Air Fryer":
Air Fry (Пържене с горещ въздух)
Roast (Печене)
Bake (Печене)
Grill (Грил)
Dehydrate (Дехидратиране/Сушене)
- Вътрешен съд от неръждаема стомана с дръжки и плоско дъно
- LCD дисплей
- Максимална температура с капак "Air Fryer": 232°C
- Готвене без BPA/PFOA/PTFE
- Поставка (ухо) за капака за готвене под налягане
- Дифузно (омекотено) изпускане на пара
- Технология Quick Cool
- Технология EasySeal Lid за автоматично херметизиране на капака за готвене под налягане
- Отделен механизъм Easy Steam Release без досег до механизма за освобождаване на пара
- Индикатор за прогреса на готвене
- Технология EvenCrisp™ за перфектна хрупкавост
- Решетка за готвене на пара
- Почистване в съдомиялна машина
- 10 механизма за безопасност
- Материали: Вътрешен съд с три слоя неръждаема стомана
- Маркировка: CE сертифициран за безопасност
- Включени аксесоари:
Мултифункционална решетка за готвене на пара с ръкохватки
Air Fryer кошница
Основа за Air Fryer кошница
Приставка за грил/дехидратиране
Предпазна подложка/капак за съхранение за капака "Air Fryer"
- Захранващ кабел европейски стандарт (шуко)
- Книжка с инструкции
- Тегло: 11.88 кг
- Размери с капак "Air Fryer":
Височина: 39 см
Ширина: 36.2 см
Дължина: 37.6 см
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Защита против прегряване, Готвене под налягане, Термостат |
| Капацитет | 7.6 l |
| Брой програми | 11 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 36.2 cm |
| Дължина | 37.6 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Температурен спектър на потока | 21-232 C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |