
- Ισχύς: 1500 W
- Χωρητικότητα: 7,6 λίτρα
- Δεύτερο καπάκι "Air Fryer" για μαγείρεμα με θερμό αέρα
- Πλήρως αφαιρούμενο καπάκι
- 6 προγράμματα μαγειρέματος υπό πίεση:
Μαγείρεμα υπό πίεση
Ατμός
Sauté
Αργό μαγείρεμα
Sous Vide
Κρατήστε το ζεστό
- 5 προγράμματα μαγειρέματος με καπάκι "Air Fryer":
Τηγάνισμα με θερμό αέρα: Air Fry (Τηγάνισμα με θερμό αέρα)
Roast
Ψήσιμο
Grill
Αφυδάτωση (αφυδάτωση/ξήρανση)
- Εσωτερική κατσαρόλα από ανοξείδωτο ατσάλι με λαβές και επίπεδο πυθμένα
- Οθόνη LCD
- Μέγιστη θερμοκρασία με καπάκι "Air Fryer": 232°C
- Μαγείρεμα χωρίς BPA/PFOA/PTFE
- Εξάρτημα (αυτί) για καπάκι μαγειρέματος υπό πίεση
- Διάχυτος (μαλακωμένος) εξαερισμός ατμού
- Τεχνολογία γρήγορης ψύξης
- Τεχνολογία EasySeal Lid για αυτόματο σφράγισμα του καπακιού της χύτρας ταχύτητας
- Ξεχωριστός μηχανισμός Easy Steam Release χωρίς επαφή με το μηχανισμό απελευθέρωσης ατμού
- Ένδειξη προόδου μαγειρέματος
- Τεχνολογία EvenCrisp™ για τέλεια τραγανότητα
- Πλέγμα μαγειρέματος στον ατμό
- Ασφάλεια πλυντηρίου πιάτων
- 10 μηχανισμοί ασφαλείας
- Υλικά: Εσωτερική κατσαρόλα με τρία στρώματα ανοξείδωτου χάλυβα
- Σήμανση: Πιστοποίηση CE για την ασφάλεια
- Περιλαμβάνονται αξεσουάρ:
Πολλαπλών χρήσεων σχάρα ατμού με λαβές
Καλάθι φριτέζας αέρα
Βάση καλαθιού φριτέζας αέρα
Εξάρτημα ψησίματος/αφυδάτωσης
Προστατευτικό χαλί/κάλυμμα αποθήκευσης για το καπάκι της "φριτέζας αέρα
- Καλώδιο ρεύματος Ευρωπαϊκό πρότυπο (shuko)
- Βιβλίο οδηγιών
- Βάρος: 11,88 kg
- Διαστάσεις με το καπάκι "Φριτέζα αέρος":
Ύψος: 39 cm
Πλάτος: 36,2 cm
Μήκος: 37,6 cm
- Χρώμα: Μαύρο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Προστασία από υπερθέρμανση, Готвене под налягане, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 7.6 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 39 cm |
| Πλάτος | 36.2 cm |
| Μήκος | 37.6 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 21-232 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |