
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Инокс |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Автоматично изключване, Отложен старт, Температурен контрол, Система за сигурност, Готвене под налягане, Термостат |
| Капацитет | 8 l |
| Брой програми | 11 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 38.8 cm |
| Ширина | 34.5 cm |
| Дължина | 34.5 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |