
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Καθυστερημένη έναρξη, Ελεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 8 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 38.8 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Μήκος | 34.5 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |