- -9,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Защита против прегряване |
| Капацитет | 2 l |
| Брой програми | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Керамика |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 22.6 cm |
| Дължина | 22.5 cm |
| Тегло | 2.4 Kg |
| Мощност | 145 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за бавно готвене |