- -9,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Conservarea căldurii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 2 l |
| Numar programe | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Ceramică |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 22.6 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Putere | 145 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |