
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Готвене под налягане |
| Капацитет | 5.7 l |
| Брой програми | 9 |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 32.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Мощност | 1000 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |