
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 5.7 l |
| Numar programe | 9 |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Putere | 1000 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |