- -9,77 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Автоматично изключване, Отложен старт, Температурен контрол |
| Капацитет | 6 l |
| Брой програми | 12 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Печене, Пържене, Супа, Ориз, Паста |
| Материал контейнер | Тефлон |
| Височина | 37 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина на кабела | 1.16 м |
| Мощност | 1000 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |