- -9,77 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Καθυστερημένη έναρξη, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Ψήσιμο, Τηγάνισμα, Σούπα, Ρύζι, Ζυμαρικά |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Τεφλόν |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,16 μ |
| Εξουσία | 1000 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |