
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 47.6 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Функции | Таймер, Тих, Функция за сушене, Индикаторна светлина |
| Капацитет на воден резервоар | 2 l |
| Препоръчителна площ на помещение | 40 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Мощност | 180 W |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Капацитет на изсушаване | 10 l |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |