
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 47.6 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Тих, Функция за сушене, Λυχνία ένδειξης |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2 l |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 40 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Εξουσία | 180 W |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 10 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |