- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Цвят | Бежов |
| Тип продукт | Органайзер за обувки |
| Материал | Полипропилен |
| Височина | 51.2 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Функции | Регулируем |
| Брой отделения | 4 |