- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος Προϊόντος | Organizer παπουτσιών |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Υψος | 51.2 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 4 |