Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Органайзер за дрехи |
| Материал | Стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Органайзер за дрехи |
| Височина | 168 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 6.5 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |