Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Organizator pentru haine |
| Material | Oţel |
| Pachet de conținut | 1 х Органайзер за дрехи |
| Înălţime | 168 cm |
| Lăţime | 38 cm |
| Lungime | 6.5 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |