- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Технологии | С ултразвук, Smart, LED дисплей |
| Функции | Автоматично спиране, Преносим, Свързване с мобилен телефон |
| Предимства | Ultrasonic технология |
| Тип ароматен дифузер | С ултразвук |
| Височина | 30.4 cm |
| Ширина | 15.2 cm |
| Дължина | 27.4 cm |
| Тегло | 2.4 Kg |
| Капацитет | 4.5 l |
| Мощност | 280 W |
| Захранване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип овлажняване | Топла и хладна мъгла |
| Капацитет на резервоара | 4.5 l |