- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τεχνολογία | С ултразвук, Smart, Οθόνη LED |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Φορητός, Свързване с мобилен телефон |
| Πλεονεκτήματα | Ultrasonic технология |
| Τύπος διαχύτη αρώματος | С ултразвук |
| Υψος | 30.4 cm |
| Πλάτος | 15.2 cm |
| Μήκος | 27.4 cm |
| Βάρος | 2.4 Kg |
| Χωρητικότητα | 4.5 l |
| Εξουσία | 280 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | USB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος ύγρανσης | Ζεστή και δροσερή ομίχλη |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 4.5 l |