- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Зелен |
| Предназначен за | Всякакви повърхности, Теракот, Фаянс, Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Функции | Вграден филтър против акари |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Мощност | 1200 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Капацитет на воден резервоар | 0.120 l |
| Налагане на парата | 3.5 bar |
| Паров поток (g/min) | 22 |