- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες, Τερρακότα, Πήλινα σκεύη, Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένο φίλτρο ακάρεων σκόνης |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.120 l |
| Επιβολή του ατμού | 3.5 bar |
| Ροή ατμών (g/min) | 22 |