- -17,30 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Син |
| Предназначен за | Всякакви повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Моп с пара |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Височина | 120 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Нива на мощност | 4 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.35 l |
| Гаранция | 24 месеца |