- -17,30 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Albastru |
| Utilizat pentru | Multi suprafete |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mop cu aburi |
| Functii | Indicator luminos |
| Inaltime | 120 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Putere | 1500 W |
| Trepte putere | 4 |
| Capacitate rezervor apa | 0.35 l |
| Garanție | 24 luni |